AS Nõo Lihatööstus on Tartumaa parim tööandja 2016

[vc_row css=”.vc_custom_1576746766909{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_separator css=”.vc_custom_1464086212509{padding-top: 5px !important;}”][vc_column_text]

Tartu ärinõuandla avaldas 2016. aasta Tartumaa parimate ettevõtete tiitlite laureaadid. AS Nõo Lihatööstus nimetati 2016. aasta Tartumaa parimaks tööandjaks!

 Tänavu oma 25. juubelit tähistanud Eesti üks vanimaid ja suurimaid kohalikul kapitalil põhinevaid lihatööstusi annab tööd ligemale 170-le inimesele. Vastutustundliku ettevõttena pakub AS Nõo Lihatööstus tööd ka vähem konkurentsivõimelistele inimestele. Täna töötab ettevõttes 8 vaegkuuljat. Nõo Lihavürsti vapimärki kannab ligemale 400 erinevat lihatoodet ning ca viiendik kogutoodangust toodetakse ekspordiks. Tänavu kevadel avas firma 1500-ruutmeetrise tootmishoone, kus suure töö teevad ära juba arvutid. Ettevõtte on pidevalt uuendamas ja moderniseerimas on tootmishooneid ning tehnoloogiaid.

 AS Nõo Lihatööstus on osavõtlik ka kohalikus kogukonnas, sponsoreerides üritusi ning panustades ümbruskonna arengusse. Sellel aastal täitunud juubeli raames korraldas ettevõte toetuste kogumise Nõo Muusikakoolile uue klaveri ostuks, et toetada muusikalist huviharidust Nõo vallas. Samuti sponsoreeriti Nõo Põhikoolile kuuluva muusikaklassi moderniseerimist 6000 euroga. Nõo Lihavürsti veerandsajandi juubeli puhul oli võimalik Nõo järve ääres nautida suurt Nõo Järverock ´i– tasuta rock-kontsert, mis oli sümboolne kingitus Nõo ümbruskonna elanikele.

 AS Nõo Lihatööstus on võimaldanud kõikidele lihatehnoloogia õppuritele praktikakohti.

Ettevõtte jaoks on alati olnud oluline oma tegevusvaldkonna tuleviku tegijate koolitamine ning juhendamine.

 ,,Kahtlemata on see ettevõttele suur tunnustus ja kindlasti ilus kingitus Nõo Lihavürstile juubeliaasta puhul,” kommenteeris AS Nõo Lihatööstuse tegevjuht Toomas Kruustük võttes vastu „Tartumaa Parim Ettevõtja 2016 aastal“ ja „Tartumaa Parim Tööandja 2016 aastal“ tiitleid.

 Tartumaa ettevõtluse auhindu anti välja kolmandat korda. Ettevõtjatele on auhind kõrgeim maakonna poolne tunnustus. Tiitlivõitjate tegevus ja eeskuju on enim mõjutanud Tartu maakonna elukeskkonda ja inimeste heaolu, suurendanud elanike tööhõivet ja sissetulekuid, muutnud maakonda atraktiivsemaks selle elanikele, külastajatele, investoritele ning aidanud kaasa maakonna positiivsele ja tasakaalustatud arengule.

[/vc_column_text][vc_gallery interval=”3″ images=”4430,4429″ img_size=”full” onclick=””][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]« Tagasi uudiste lehele[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email