Hõrgutav Nõo Hanemaksa-pasteet – parim jõulutoode 2015!

[vc_row css=”.vc_custom_1576747236246{padding-right: 0px !important;padding-left: 0px !important;background-color: #ffffff !important;}”][vc_column][vc_separator css=”.vc_custom_1464086212509{padding-top: 5px !important;}”][vc_column_text]Meil on hea meel teatada, et meie Hanemaksapasteet on parim jõulutoode 2015!

Oktoobrikuu lõpus valiti 16. Toidumessi raames 7 erinevas lihakategoorias Parimat jõulutoodet. Parima Jõulutoote väljaselgitamisel osales kokku 2 022 messikülastajat.

Toodete hindamine toimus pimetesti põhimõttel ning hindamiskriteeriumiteks olid maitse, välimus, konsistents ning lõhn. Võistluse käigus paluti messikülastajatel maitsta ja hinnata 5-palli süsteemis kõiki samasse kategooriasse kuuluvaid tooteid.

Lihatoodete kategoorias võistlesid omavahel 42 toodet ning võistlus oli väga tasavägine. Tihedas konkurentsis saavutas Nõo Lihavürsti Hanemaksapasteet pasteetide kategoorias hinnatud esimese koha.

Hanemaksapasteet on Nõo Lihavürsti uudistoode ning oma hõrgu ja sametise maitsega on ta leidnud tee paljude tarbijate toidulauale.[/vc_column_text][vc_single_image image=”1762″ img_size=”full”][vc_empty_space height=”20px”][vc_column_text]« Tagasi uudiste lehele[/vc_column_text][vc_empty_space height=”40px”][/vc_column][/vc_row]

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email