Nõo Lihavürst ja Joel Ostrat tutvustasid Grilliriiki!

Nõo Lihavürst​ ja Joel Ostrat​ avasid suvehooaja ja tutvustasid Grilliriiki!

10. mail otsustasid Nõo Lihavürst ja Joel Ostrat tutvustada selleks suveks valminud uusi suve- ja grilltooteid, mille retseptid on Nõo lihatööstuse tehnoloog koostöös Joel Ostratiga loonud. Suvegrilli kõrvale nautisime Joel Ostrati selle hooaja salateid ja meeldejääva punkti üritusele andsid Gustavi koogid!

Millised on uued maitsed sel aastal?

1)       Toorvorstid – neli uue maitsega toorvorsti: Sibulamoosiga toorvorstid, Chilli con Carne veise toorvorstid, Köögiviljadega toorvorstid ja Itaaliapärased toorvorstid. Kõik uued toorvorstid on E621-vabad, tehtud meresoolaga ja sisaldavad rohkelt liha.

2)       Grillvorstid – valikus kolm uut täidisega grillvorsti: Toorjuustu ja ürtidega grillvorstid, Ketšupiga grillvorstid, BBQ-kastmega grillvorstid. Enam pole kastet grillvorsti kõrvale vajagi, kuna nüüd on see juba tootes olemas. Maitsev ja mugav!

3)       Grillribid – rohke lihaga ja kvaliteetsete maitseainetega maitsestatud ribid. Sel korral on ribide valikus kaks eelküpsetatud ribi (BBQ-ribi rohke lihaga ja Põssa ribid), mis on pika säilivusajaga. Lisaks on uued pakutavad ribid hinna poolest keskmiselt soodsamad.

4)       Grill-lihad ja -steigid – toome turule esimesed kanasteigid (Kanastegid juustuga), lähtudes inimeste tarbimissoovidest. Uued tooted: BBQ-kanasteigid, Rohelise pipra steigid, Veise seljafilee ürtidega ja Apelsinipipraga kanatiivad. Tooted on lihakad, kuna sisaldavad vähem marinaadi ja rohkem liha.

5)       Šašlõkid – tootmises on neli täiesti uut šašlõkki, mida valmistame kaelakarbonaadist. Mida tähendab see tarbija jaoks?Tooteid on oluliselt lihtsam grillida ja liha jääb mahlasem. Uute toodete valik: Õuna-mee šašlõkk, BBQ-sinepi šašlõkk, Šašlõkk Hellmann´s majoneesiga  ja Karusmarjaga kanašašlõkk. Šašlõkkide puhul oleme lähtunud põhimõttest: „Rohkem liha ja vähem marinaadi!“. Kõikide lihade maitsestamisel on kasutatud kvaliteetseid maitseaineid ja retseptid on väljatöötatud koostöös tippkokaga.

Seega on sel aastal veelgi rohkem tervislikumaid ja põnevamaid maitseid!

Aitäh kõigile, kes Grilliriiki tulid ja aitasid suvehooaja avada!

 

Nõo Lihavürsti Grilliriigi toodetega saab tutvuda siin: http://lihavyrst.ee/saslokid/

 

Lisa elule vürsti!

Nõo Lihavürst

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on email
Email