TULE TÖÖLE
NÕO MEESKONDA

Nõo Lihatööstus on Eesti suurim ja uuendusmeelseim kodumaine lihatööstus, kes pakub tööd ligi 200 inimesele. Sellega oleme Lõuna-Eestis olulisemaid tööandjaid ning kohalikku ühiskonnaellu panustajaid.

Nõo Lihatööstus pälvis EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatud Eesti parimate ettevõtete konkursil Aasta pereettevõtte tiitli. Seega on Nõo oluline tööandja, kuid järgib samal ajal pereettevõttele omaseid kõrgeid väärtusi ja standardeid.

TULE TÖÖLE

Selle ankeedi alusel saad saata meile oma kandideerimisavalduse

SOBITUD MEESKONDA, KUI:

PAKUTAVAD TÖÖKOHAD:

ETTEVÕTTE POOLT:

MIS ISELOOMUSTAB NÕO LIHATÖÖSTUSES TÖÖTAMIST?

Nõo kõrget kvaliteeti aitab saavutada kaasaegse tehnika kasutamine, hügieeniliselt puhtad tootmisprotsessid ning enamjaolt eestimaine ja mitmekordse kontrolli läbinud tooraine.

Nõo Lihatööstuse tootmishoone on kaasaegne, varustatud parimate seadmetega, et hõlbustada tööd igas etapis ning tagada parim kvaliteet. Lihatööstuses lähtume kõrgetest tootmis- ja kvaliteedistandarditest.

Nõo töötajad on pühendunud ja lojaalsed ning teevad oma tööd südamega. Peame tähtsaks ühtse meeskonna loomist ja hoidmist, motiveerime ja toetame üksteist.

ÄRA LASE VÕIMALUST KÄEST, KANDIDEERI JUBA TÄNA!

Saada meile oma andmetega ankeet lehe ülaosast või kontakteeru otse meie personalipartneritega: Riina Lempu, tel. +372 53030062, või  Maiken Orasson-Lõiv, tel. +372 58713077,

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg