Hääleta Nõo Fitlap tootesari aasta tooteks 2021!

Tartu Postimehe ja Tartu ärinõuandla poolt juba neljandat korda korraldatav konkurss nimetusega „Aasta toode 2021“ on alanud.  Võitja teatatakse juba septembri lõpus.  

Nõo Lihatööstus lõi koos Eesti ühe suurima toitumiskavade pakkuja Fitlapiga samanimelise lihatoodete sarja, mis rõhutab kerget koostist ning mis on muutunud paljudele tarbijatele tervislike lihatoodete sümboliks. Ehkki tervisliku toitumisega seostatakse tihtipeale vajadust kõik ise valmistada, siis paraku ei ole üha kiirema elutempoga inimestel selleks aega, seda eriti laste koolist koju jäämise ja kodukontorite perioodil, kui lihtne lahendus kiirtoidu ostmisest tundub üha ahvatlevam.

Eriti hindavad tarbijad klassikaliste lihatoodete tervislikumaid alternatiive, nagu Fitlap-sarja verivorste, sülte, šašlõkke, sinke, pitsakatteid, šnitsleid, liharulle ja paljut muud, mis võimaldavad tähistada ka suuremaid tähtpäevi tervislikkust silmas pidades.

Hääle Nõo Fitlap tootesarja poolt saad anda SIIN: https://tartu.postimees.ee/7335022/aita-valida-tartu-ja-tartumaa-aasta-toodet

Noo_logo_valge-01-svg