Nõo Korvpalliklubi ootab uusi mängijaid

Nõo Korvpalliklubi esindusmeeskond „Nõo“ ootab oma ridadesse uusi mängijaid, et sihtida alanud hooajal häid tulemusi ning kasvada Lõuna-Eesti parimaks harrastajate meeskonnaks. 

Klubi treeneri Rauno Voore sõnul on Nõo korvpall viimastel hooaegadel tänu heale koostööle toetajate ja kohaliku omavalitsusega jõudsasti edasi arenenud. „Eesti meistrivõistlustel osaleme kolmes vanusegrupis: miniklass, U14 ja U16 võistkonnad. Tugevamad mängijad saavad väljundi Lõuna-Eesti Korvpalliprojektis, mille võistkond osaleb Balti liiga võistlustel. Korralik töö klubis ja sellest sügisest Nõo Spordikoolis on toonud ka häid tulemusi. Miniklassi poisid võitsid 2018/2019 hooajal Eesti meistrivõitluste B-divisjoni esimese koha. Koolide arvestuses on Nõo poisid maakonnas parimate seas. Meeste esindusvõistkond „Nõo“ võitis 2018/19 Tartumaa II liigas III koha ning 2019.a sügisel võideti Tartumaa Talimängud valdade arvestuses.“

„Selleks, et saaksime oma taset veelgi tõsta, ootame oma tegusa meeskonnaga liituma uusi mängijaid nii Nõost kui selle ümbrusest,“ sõnas Voore.

Nõo korvpalliklubi suurtoetajaks on juba üle kümne aasta olnud AS Nõo Lihatööstus, kes plaanib koduklubile toeks olla ka järgnevatel hooaegadel. „Kohalik korvpalliklubi näitab häid tulemusi ja loodab kasvada Lõuna-Eesti üheks parimaks harrastajate meeskonnaks. Nõo Lihatööstus soovib omakorda edendada tervislikke eluviise ning anda panuse kogukonna hüvanguks, mistõttu on kohaliku korvpalliklubi toetamine meie jaoks oluline,“ ütles AS-i Nõo Lihatööstus nõukogu esimees Simmo Kruustük.

Nõo Korvpalliklubi esindusmeeskonda „Nõo“ kuulub 20 mängijat. Osaletakse Lõuna-Eesti Rahvaliigas, Tartumaa II liigas ning Tartumaa Sügis- ja talimängudel. Klubi treenerid on Rauno Voore, Mikk Põdra, Mark Bulak. Lisaks põhimeeskonnale on korvpalliklubis U14, U16, U18 vanusegrupid ning miniklassi võistkond.

Nõo Lihatööstus on suurim eestimaisel kapitalil põhinev lihatööstus, mis annab tööd ligi 200 inimesele. Ettevõtte asutati 1992. aastal, mil hakati tootma legendaarset Nõo rulaadi. Tänaseni valmivad Nõos maitsvad, kvaliteetsed ja ehtsad lihatooted.

Lisainfo:

Rauno Voore

Nõo Korvpalliklubi treener

E-post:

Tel: 5552 4076

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg