Nõo Lihatööstus avab Maamessil esinduspoe

Nõo Lihatööstus avab Maamessil pop-up esinduspoe, kuhu ootab kolme päeva jooksul uute lihatoodetega tutvuma kümneid tuhandeid inimesi. Eesmärk on teha külastajate rekord.

„Eelmisel aastal ostis Maamessil meie tooteid üle 20 000 inimese, seetõttu otsustasime tänavu esmakordselt avada seal oma esinduspoe,“ ütles Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük. Tartu Näituste messikeskuses 18–20. aprillini toimuva Maamessi külastajate arvuks prognoositakse tänavu üle 45 000 inimese.

Ettevõte esitleb Maamessil esmakordselt mitmeid oma uusi suvetooteid, mida mujal kaubanduses praegu veel ei müüda. Lisaks pakutakse eritooteid, mis mujale poodidesse ei jõuagi. Valikus on ka Nõo snäkid ning naturaalse lepapuu suitsuga suitsutatud vorstid ja singid.

Nõo Lihatööstus avas neli aastat tagasi Tartumaal Nõo alevikus oma esimese esinduspoe, mis on üks laiema kaubavalikuga spetsialiseerunud lihapoode Eestis. Mullu jaanuaris avas ettevõte ka Tartu turuhoones uue kontseptsiooniga müügileti, kus pakutakse poetoodete kõrval erihinnaga mittestandartseid lihatooteid. “Tulevikus osaleme ka teistel messidel ja väliüritustel oma pop-up esinduspoega,” ütles Kruustük.

Nõo Lihatööstus on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus, mille valikusse kuulub üle 400 lihatoote. Ettevõte on oma üle 200 töötajaga üks olulisemaid tööandjaid Lõuna-Eestis. Nõo Lihatööstus on pälvinud EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu parimate ettevõtete konkursil Aasta pereettevõtte tiitli.

Lisainfo:

Simmo Kruustük

Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees

Tel: +372 51 68 103

E-post:

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg