Nõo Lihatööstus avas esinduspoe

31. augustil avas suurim kodumaine lihatootja AS Nõo Lihatööstus oma esinduspoe, mis on üks laiema kaubavalikuga spetsialiseerunud lihapoode Eestis.

Tartu lähedal Nõo alevikus asuvast esinduspoest leiab lihatööstuse tootevaliku, kuid ka eksklusiivseid lihatooteid, mida poodides veel pole, samuti Nõo vanu häid maitseid, mida mujalt enam ei leia. Esialgu on sortimendis üle 140 erineva lihatoote, muuhulgas saab lahtist liha ja ahjusoojasid sinke.

Esinduspoe avamise puhul valmistasid Eesti parimad grillimeistrid BBQ Symphony’st külalistele maitsvat grill-liha, samuti sai proovida värskelt suitsutatud ahjusooja sinki. Esinduspoe avas Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük koos vallavanem Rain Sangerneboga.

„Oleme oma poest unistanud juba kakskümmend aastat. Algusaastel oli meil lühiajaliselt küll oma väike  jäätiseputka suurune müügipunkt tööstuse väravas, kuid soov oli rajada midagi suuremat ja omanäolist. Tundus loogiline, et kui oleme loonud eduka lihatööstuse, võiks siinsamas Nõos olla ka võimalus osta värsket liha otse tootjalt. Kui Terminali mehed Nõos tankla avasid, tekkis mõte rajada oma pood nende lähedusse. Läbirääkimised osutusid edukaks ja praeguseks olemegi jõudnud nii kaugele, et saame kutsuda kõiki lihasõpru oma esinduspoodi,“ rääkis Nõo Lihatööstuse müügi- ja turundusjuht Simmo Kruustük.

Värskelt avatud poes tegi esimese ostu Nõo Vallavanem Rain Sangernebo, kes kiitis Nõo Lihatööstuse juhtkonna visadust ja järjepidevust kohaliku lihapoe rajamisel. Simmo Kruustükile hobuserauda kinkides soovis vallavanem lihatööstusele õnne nende ettevõtmistes ja palju rahulolevaid ostjaid.

Muuhulgas tunnustati esinduspoe avamisel viit staažikat töötajat, kes on Nõo Lihatööstuses töötanud enam kui 25 aastat.

Nõo Lihatööstuse esinduspood asub Tartumaal Nõo alevikus. 50 ruutmeetrisel pinnal asuva kaupluse ehitas Rehe Ehitus OÜ. Esinduspood on avatud esmaspäevast reedeni kella 10-19 ning laupäeviti kella 10-16. Avamise puhul on kõik kaubad kogu septembrikuu jooksul -25% soodsamad.

AS Nõo Lihatööstus on suurim eestimaisel kapitalil põhinev lihatööstus, mis asub Tartu lähedal Nõos. Ettevõtte asutati 1992. aastal, mil hakati tootma legendaarset Nõo rulaadi. Tänaseni valmivad Nõos maitsvad, kvaliteetsed ja ehtsad lihatooted. Ettevõtte annab tööd ligi 200 inimesele. 

Galerii esinduspoe avamisest: https://photos.app.goo.gl/jDXoBPbBKapqynEP7

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg