Nõo Lihatööstus läheb välisturgudele revolutsioonilise tootesarjaga

Nõo Lihatööstus arendas koostöös Tartu Ülikooli ja eriala tippudega Baltimaades esimesena välja Jerky lihapulgad Snacker by Nõo, mis tulevad esmaesitlusele Amsterdamis.

“Tahame snäkimaailmas revolutsiooni teha, mille kallal oleme väga pikka aega töötanud. Tegemist on ainulaadse tervisliku tootesarjaga – oleme lihasnäkke väga pikalt kuivatanud, neis on vähe rasva, rohkelt valku ja suitsutatud lepalaastuga,” kirjeldas Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük. “Samuti on tooted erakordselt pika säilivusajaga, kuna kestavad toatemperatuuril 180 päeva.”

Tootesarja esmaesitlus välispublikule on maailma juhtival omakaubamärgitoodete (private label) PLMA messil, mis toimub mai lõpus Amsterdamis ja kus kohtuvad tootjad ning jaeketid. Lisaks koduturule Eestile on esimesed sihtriigid Läti, Leedu, Soome ja Rootsi. Tootesarjas on neli erinevat maitset: originaal, Emmentali juustu, tšilli ja pepperoniga.

Nõo Lihatööstus on Eesti juhtiv kodumaisel kapitalil lihatööstus ja on pälvinud parima pereettevõtte tiitli. Ettevõte on oma üle 200 töötajaga üks olulisemaid tööandjaid. Nõo Lihatööstuse valikusse kuulub üle 400 lihatoote.

Lisainfo:

Simmo Kruustük

Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees

Tel: +372 51 68 103

E-post:

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg