Nõo Lihatööstus otsib Tartumaal lisatöötajaid

Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev Nõo Lihatööstus palkab juurde vähemalt 20 uut töötajat, keda vajatakse suurenenud tootmismahu tõttu nii tootmisesse kui lattu.

Nõo Lihatöötuste juhataja Toomas Kruustüki sõnul on kriisiajal kasvanud lihatoodete müük kodutarbijale, lisaks oodatakse alanud välihooajalt grilltoodete tarbimise kasvu.

„Suvi on meie jaoks üks intensiivsemaid tootmisperioode aastas ja näeme, et nii ka tänavu. Koroonakriisist olenemata pole eestlaste lihalembus kahanenud, vaid vastupidi – kuna kodus söögivalmistamiseks on aega rohkem, on kodutarbijale suunatud müük meil pigem tõusnud. Alanud grillihooajaks plaanime toota 600 tonni suvetooteid, mida on 10% rohkem kui mullu,“ sõnas Kruustük.

Nõo Lihatööstuses pakub tööd järgmistele ametikohtadele: toodangu pakendaja, masinaoperaator, vormija, kuterdaja, laopidaja, lihatoodete valmistaja, viilutaja, vorsti ja pasteedi valmistaja.

Kandideerima on oodatud kõik, kes tunnevad huvi toiduainetööstuse vastu ja soovivad anda oma panuse selle arengusse. „Pakume kohapealset väljaõpet, mistõttu varasem töökogemus tuleb küll kasuks, kuid pole tingimata vajalik. Pühendunud töötajatele jätkub meie juures tööd kindlasti kauemaks kui vaid suveperioodiks,“ lisas Kruustük.

Tartu lähedal asuv Nõo Lihatööstus on Eesti suurim ja uuendusmeelseim kohalikul kapitalil põhinev lihatootja, mis annab tööd ligi 200-le inimesele. Nõo Lihatööstuse tootmishoone on kaasaegne, varustatud parimate seadmetega, et hõlbustada tööd igas etapis ning tagada parim kvaliteet. Lihatööstus järgib kõrgeid tootmis- ja kvaliteedistandardeid.

Tööle kandideerimiseks tuleb täita ankeet ettevõtte kodulehel või saata oma töösooviavaldus

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg