Nõo Lihatööstus toetab eesliini töötajaid

Alates 17. oktoobrist saavad kõik meditsiini-, politsei-, pääste-, kaitseväe- ja sotsiaaltöötajad ning õpetajad lasteaiast ülikoolini tänutäheks nende ennastohverdavale tööle Nõo Lihatööstuse esinduspoest 30% soodustust.

„See on tänuavaldus inimestele, kes kannavad igapäevaselt hoolt, et Eesti oleks turvaline ja kaitstud, päästavad elusid ja loovad meie lastele vundamendi tulevikuks,“ ütles Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük.

Tema sõnul on eesliini töötajate töötasu selle raske töö eest kõrge inflatsiooni tingimustes liiga väike. Nõo Lihatööstus hindab neid väärikaid ametimehi ja -naisi kõrgelt ja tahab avaldada tänu.

„Nõo Lihatööstuse pere sai rahvusvahelisel elustamispäeval vahetult kogeda Tartu kiirabi töötajate missioonitunnet, kui nad käisid näitamas, kuidas elustamine tegelikult käib. Need inimesed tegid seda oma vabast ajast. Lootuses, et nende oskuste jagamine aitab tulevikus päästa kellegi elu,“ rääkis Nõo Lihatööstuse tegevjuht Ragnar Loova.

Kõik eesliini töötajad, kes saabuvad alates esmaspäevast esinduspoodi vormiriietuses või näitavad ette töötõendi (õpetajate puhul näiteks rahvusvaheline ITIC õpetajakaart), saavad kõikidelt Nõo Lihatööstuse toodetelt 30% soodustust. Esinduspood asub Tartu maakonnas Nõos, aadressil Raudtee 2a.

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg