Nõo Lihatööstus toetab Tartu jalgpalli kogukonda

Kodumaine Nõo Lihatööstus hakkas Tammeka jalgpalliklubi esindusmeeskonna ja Tartu jalgpalli kogukonna ametlikuks lihapartneriks.

„Peame kõige olulisemaks meie inimeste tasakaalustatud ja tervislikku toitumist, noorte sportimist ja nii oleme Lõuna-Eesti ellu panustajana toeks ka kohalikule Tammeka esindusmeeskonnale, et noori innustada jõudma aina kaugele ja kõrgele,“ selgitas Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük.

Kruustük lisas, et Nõo Lihatööstus toetab Tartu jalgpalli kogukonda tervikuna ja seepärast on välja töötatud boonusprogramm, kuidas Tammeka kogukonna iga liige saab Nõo esinduspoes kasutada 30% suurust soodustust. Peagi laieneb soodustus ka Nõo Tartu turuhoone müügiletile.

„Meil on 795 sportlast ja 33 treenerit, aga Tammeka kogukonna suuruseks hindame 5500-6000 inimest,“ ütles Tammeka kogukonna juht Monica Rand.

Tammeka on Lõuna-Eesti suurim jalgpalliorganisatsioon. Nõo Lihatööstus on Eesti kõige suurem ja uuendusmeelsem kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus. Ettevõte annab tööd üle 200 töötajale, millega on Lõuna-Eestis olulisemaid tööandjaid ning kohalikku ühiskonnaellu panustajaid. Nõo pälvis 2021. aastal EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatud Eesti parimate ettevõtete konkursil aasta pereettevõtte tiitli ning panustab järjepidevalt Eesti toidukultuuri ja kvaliteedi edendamisse ja tasakaalustatud toitumise väärtustamisse.

Lisainfo:

Simmo Kruustük

Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees

Tel: +372 51 68 103

E-post:

Foto autoriks on Imre Pühvel

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg