Nõo Lihatööstus toetab ulatuslikult Eesti sporti

Kodumaise Nõo Lihatööstuse värske toetusprogramm seab fookusesse kohaliku spordi ja noorte tervisliku käitumise edendamise.

„Meie sponsorlusprogramm kätkeb eeskätt põhimõtet, et noorte seas rõhutada tervisliku käitumise ja tasakaalustatud toitumise olulisust. Püüame noortel aidata saavutada oma suuri sihte, mis oleksid positiivseks eeskujuks teistelegi noortele,“ ütles Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük.

Nõo Lihatööstus alustas jalgpalliklubi Tammeka ametliku lihapartnerina, mille boonused laienevad ka klubi suurele kogukonnale. Sponsorlusnimekirjas on veel näiteks võrkpalliklubi Bigbank Tartu, Nõo Korvpalliklubi, Nõo Spordikool, Suusaliit ja murdmaasuusatamine (sh Martin Himma toetamine). Nõo Lihatööstus panustab aga veel taliujumisse, orienteerumisklubide tegevusse, harrastajate jalgpalliturniiri, sportliku vabavõitluse võistlusse, judoturniiri, noorte jooksuvõistlustesse.

„Meie sponsorlusprogrammi maht on kasvanud ja kasvamas, sest näeme olulisena panustada just kohalikku toidukultuuri ja noorte sportimisvõimalustesse ning tervisliku käitumise edendamisse,“ kommenteeris Kruustük.

Nõo Lihatööstus on kõige suurem ja uuendusmeelsem kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus. Ettevõte annab tööd üle 200 töötajale, millega on Lõuna-Eestis olulisemaid tööandjaid ning kohalikku ühiskonnaellu panustajaid. Nõo pälvis 2021. aastal EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu korraldatud Eesti parimate ettevõtete konkursil aasta pereettevõtte tiitli.

Lisatud fotol on Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük. (Foto autor: Vallo Kruuser)

Lisainfo:

Simmo Kruustük

Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees

Tel: +372 51 68 103

E-post:

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg