Nõo Lihatööstuse tooted võidutsesid Eesti Grilliliidu auhinnagalal

Nädalavahetusel toimunud Hea Toidu Festivalil Grillfest autasustati Nõo Lihatööstust Eesti Grilliliidu kahe auhinnaga –– Aasta marinaadis ribi ja Aasta marinaadis liha.

Nõo Lihatööstuse kaks uut suvetoodet Baby Back ribid punases marinaadis ja BBQ meistri seasisefilee valiti aasta maitsvaimateks toodeteks Eesti Grilliliidu kohtunike pimehindamise alusel. Autasustamine toimus Grillfesti iga-aastasel Eesti Grilli Galal.

„Need auhinnad näitavad, et meie tootearendus on õigel teel ja esindavad eestlastele südamelähedaseks saanud maitseid. Nii Baby Back ribid punases marinaadis kui ka BBQ meistri seasisefilee on arendatud koostöös BBQ Symphonyga,“ ütles Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük.  Tema sõnul on ettevõte seadnud eesmärgiks vähendada toodetes soola- ja rasvasisaldust. Me ei lisa grilltoodetele maitsetugevdajat E621, vaid eelistame nende valmistamiseks kasutada jahutatud toorainet, mis annab lihale värskuse ja parema maitse,“ rääkis Kruustük.

Eesti Grilliliidu kohtunikud pimehindasid uusi suvetooteid 4. mail Nõos toimunud Suurel kogupere grillipeol “Grillfest tuleb külla!” Eesti Grilli Gala on Eesti grillikultuuri edendav traditsiooniline aastaauhinnagala, kus pärjatakse läinud aasta edukaimad ja hooaja maitsvaimad tooted ning austatakse nende tootjaid.

Eelmisel aastal valiti Eesti Grilli Gala parimateks suvetoodeteks Nõo BBQ ribid mustasõstra mopiga ja Nõo BBQ grill-liha mustika mopiga.

Nõo Lihatööstus on Eesti suurim kodumaisel kapitalil põhinev lihatööstus, mille valikusse kuulub üle 400 lihatoote. Ettevõte on oma üle 200 töötajaga üks olulisemaid tööandjaid Lõuna-Eestis. Nõo Lihatööstus on pälvinud EAS-i, Eesti Kaubandus-Tööstuskoja ja Eesti Tööandjate Keskliidu parimate ettevõtete konkursil Aasta pereettevõtte tiitli.

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg