Nõo Lihatööstuse uute suvetoodetega saab tasuta kaasa tippkoka grillinippidega video

Nõo Lihatööstus pani esimesena Eestis oma uute suvetoodete pakenditele QR-koodid, mis avavad telefoniga skaneerides BBQ Symphony grill-lihameistri Rain Käärsti grillinippide nõuandevideod. Iga toote lühikeses videos saab kasulikke näpunäiteid, kuidas seda grillida nii, et liha oleks mahlane ja maitsev.

Hinnatud grillimeister Rain Käärst jagab nõuandevideotes oma salanippe Nõo šašlõki, triibuliha, rinnafilee, kanatiibade, välisfilee, kanakoibade, kanakintsude, kaelakarbonaadi ja ribide grillimiseks.

„Valisime välja 9 populaarset lihatoodet, mida eestlased armastavad suvel koduaias pere ja sõprade seltskonnas grillida ja palusime meie hea koostööpartneri BBQ Symphony kokal Rainil jagada häid soovitusi, kuidas saavutada neid grillides parima maitseelamuse,“ selgitas videote saamisluguNõo Lihatööstuse nõukogu esimees Simmo Kruustük. BBQ Symphonyja Rain Käärst tegelevad barbeque ehk avatulel toidu küpsetamise propageerimisega Eestis juba üle kahekümne aasta ning nende meeskond on võitnud mitmeid grillimeistrite auhindu.

Nõo Lihatööstus arendas selleks grillihooajaks koostöös BBQ Symphony ja Fitlapiga kolm tootesuunda: Euroopa parimate grillmeistrite sari, Fitlap toodete sari ja Nõo uued ja vanad lemmikud. Kokku on selle hooaja valikus 20 uudistoodet. Nende hulgas on mitu innovaatilist toodet, mille sarnast pole varem Eestis tehtud.

Kruustüki sõnul võtsid nad tänavu kasutusele kõik sea- ja linnuliha tükid, mis sobivad grillimiseks. Tänu sellele on nüüd esmakordselt turul näiteks sea välisfileest valmistatud šašlõkk, välisfileesteigid kamaraga ja sellised ribid, mida varem pole grilltoodete valikus olnud. Ka nende uudistoodete pakendid kannavad QR-koodi, mis suunab nõuandevideole.

Nõo Lihatööstus on Eesti juhtiv kodumaine lihatööstus ja on pälvinud parima pereettevõtte tiitli. Ettevõte on oma üle 200 töötajaga üks olulisemaid tööandjaid Eestis. Nõo Lihatööstuse valikusse kuulub üle 400 lihatoote.

Nõuandevideoid saab vaadata: Rain Käärsti grillinipid / Grilēšanas gudrības – Nõo Lihatööstus (noo.ee)

Lisainfo:

Simmo Kruustük

Nõo Lihatööstuse nõukogu esimees

Tel: +372 51 68 103

E-post: 

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg