Nõo lihatooted võidutsevad konkurssidel

Juuli alguses toimus Pärnus Eesti Grilli Gala, kus Eesti Grilliliit kuulutas välja aasta parimad grilltooted. Meie pingutused on vilja kandnud, sest Nõo šašlõkk Hellmann’s majoneesiga pärjati tiitliga Aasta šašlõkk 2020. Tegemist on šašlõkiga, mille muudab mõnusalt pehmeks ja suussulavaks Hellmann’s majonees. Kuna Nõo šašlõkid lõigatakse käsitsi, on tükid ühtlased ja neid on lihtne grillida.

Eesti Grilli Gala on Eesti grillikultuuri edendav traditsiooniline aasta auhinnagala, millel pärjatakse läinud aasta edukaimad ja hooaja maitsvaimad tooted ning autasustatakse nende tootjaid. Eesti jaemüügis saadaolevaid grillitooteid pimehindas kokku 30 Eesti Grilliliidu kohtunikku kuues erinevas kategoorias. Kokku maitsehinnati 109 grillitoodet ja 32 kastet.

Lisaks Eesti Grilli Gala auväärsele tiitlile on Nõo suvetooted silma jäänud ka Eesti ajakirjanikele. Eesti suurima naisteajakirja Naistelehe kanašašlõki testis kuulutati Nõo Kurgi-sibula kanašašlõkk toimetuse lemmikuks. Toodi välja, et tükid küpsevad kiiresti ega muutu kuivaks. Leiti ka, et see šašlõkk sobib hästi veini kõrvale. Postimehe Sõbranna portaali toimetajad testisid aga erinevaid grill-lihasid, nende seas Nõo Fitlap grillsteiki kanafileest, mille puhul toodi välja tema mõnus maitse ja kergus. Kokkuvõttes jäi see tervislik grill-liha Postimehe testis auväärsele teisele kohale.

Oleme väga tänulikud, et meie tooted on võitnud eestimaalaste südamed ja leidnud tunnustust erinevates tootetestides. Töötame jätkuvalt selle nimel, et tuua Eesti inimesteni kvaliteetsed, maitsvad ja tervislikud ning vaid parimast toorainest valmistatud lihatooted.

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 raames investeerime innovaatilisse sulatus- ning viilutusliini. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

„Eesti maaelu arengukava 2014-2020 ühise põllumajanduspoliitika kohase maaelu arengu toetuse meetme 4.2.2 2022. aasta toetusvooru raames investeerime innovaatilisse soolamispritsi. Investeeringu eesmärgiks on tootmisvõimsuse suurendamine, sortimendi mitmekesistamine, innovaatiliste lahenduste rakendamine ning toodete kvaliteedi tõstmine.“

Noo_logo_valge-01-svg